Oferta dla firm

Umieszczone przez włączony 1 lutego, 2014

Prace badawczo-rozwojowe (B+R) i wdrażanie ich wyników w działalności przedsiębiorstw – to jeden z najistotniejszych obszarów, w który zostaną zainwestowane fundusze europejskie na lata 2014-2020.

Nasza firma pomoże Ci zwiększyć poziom konkurencyjności na rynku regionalnym,krajowym i zagranicznym. Regularnie monitorujemy te rynki, a także znamy możliwości stymulowania wzrostu w obszarach o największym potencjale rozwojowym.

Wspomagamy przedsiębiorców w działaniach rozwijających ich innowacyjność, czydziałalność badawczo-rozwojową , która skutecznie przekształca pomysły w niespotykane dotąd rozwiązania, technologie, produkty czy usługi. Fundusze na wspomniane działania zapewniają różne programy regionalne, unijne i krajowe oraz programy dedykowanewschodnim województwom naszego kraju.

Skontaktuj się więc z nami jesli i Twoim celem jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności Twojej firmy. Pokażemy Ci jak sfinansować przedsięwzięcia zwiększające konkurencyjność, pomożemy zrealizować Twoje pomysły inwestycyjne oraz jak nie dokładać do koniecznego rozwoju Twoich kadr i kompetencjipracowników.