My również się uczymy – Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Umieszczone przez włączony 12 stycznia, 2017

Przedstawiciele spółki zostali zaproszeni na Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+, który odbywał się 11 stycznia 2017 r. w Centrum Konferencyjnym PGE Stadionu Narodowego w Warszawie. Delegacja z naszej strony zainteresowana udziałem w spotkaniu wzięła udział w całym wydarzeniu chcąc uzyskać jak najpełniejszą informację nie tylko o nadchodzących terminach naborów, ale o perspektywie i możliwościach całego Programu Erasmus+ na przyszłość.
Zgodnie z zapowiedziami organizatorów (Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji) na poszczególnych panelach dyskusyjnych było na prawdę inspirująco, merytorycznie, energicznie, a momentami nawet refleksyjnie, a to wszystko za sprawą aż 16 sesji warsztatowych, zaangażowania wielu ekspertów i obecności uczestników, którzy co roku licznie przybywają, by dowiedzieć się więcej na temat najbardziej popularnego unijnego programu edukacyjnego.
Jednocześnie przedstawicielom naszej spółki udało się wziąć udział w Uroczystej Inauguracji obchodów 30-lecia Programu Erasmus, która odbyła się bezpośrednio po zakończeniu Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego. Podczas uroczystości odbył się m.in. panel inauguracyjny pt. „Od Erasmusa do Erasmusa+. 30 lat programu, który zmienia życie”, który stanowił nie tylko okazję do podsumowań i refleksji, ale również był inspiracją do dalszego działania i nowych projektów.
Pozdrawiamy serdecznie z życzeniami kolejnych co najmniej 30 lat.
Zespół Perfect Project