Jakie są perspektywy rozwoju żywności ekologicznej w obiektach gastronomicznych?

Umieszczone przez włączony 25 sierpnia, 2017

Perfect Project Sp. z o.o. wspólnie z partnerami: Centro Superior de Hosteleria del Mediterraneo – centrum edukacji zawodowej z Hiszpanii oraz Daugavpils Tirdzniecibas profesionala vidusskola – szkołą zawodową z Łotwy, pochyli się nad problem w jaki sposób branża gastronomiczna może stawać się coraz bardziej konkurencyjna dzięki produktom ekologicznych np. w formie zdrowych fast foodów. W partnerstwie chcielibyśmy podjąć próbę odpowiedzi na pytanie: jakie przeszkody spotykają szkoły, hotelarzy i restauratorów, którzy chcą wprowadzać ten rodzaj żywności do programów nauczania i menu swoich placówek?

„GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy” jest przedsięwzięciem, które będzie służyło znalezieniu odpowiedzi na te i wiele innych pytań, co w dłuższej perspektywie pozwoli na zbliżenie rezultatów kształcenia zawodowego w branży gastonomiczno-turystycznej do potrzeb rynku pracy.

Już teraz zapraszamy instytucje zainteresowane tematyką projektu do dzielenia sią swoim doświadczeniem z zespołem projektowym.

Szczegóły w zakładce Projekty (wersja anglojęzyczna).