Samodoskonalenie poprzez szkolenia

Umieszczone przez włączony 24 września, 2016

Wrzesień obfitował w spółce w zagraniczne szkolenia realizowane w ramach 2 różnych projektów z udziałem partnerów zagranicznych.

W ramach partnerstw strategicznych na rzecz edukacji dorosłych dwójka naszych trenerów zrealizowała tygodniowy cykl szkoleniowy ukierunkowany na kształcenie inżynierów w Skopje w Macedonii. W dniach 11-17 września 2016 na miejscu pracowano i prezentowano nowe metody i innowacyjne sposoby szkolenia dorosłych uczestników kształcenia. Z tego miejsca dziękujemy Liderowi i partnerom po stronie Macedońskiej oraz partnerom z Austrii za bardzo intensywne i merytoryczne dyskusje oraz wkład w profesjonalne przygotowanie szkolenia.

Koniec września i początek października to również wyjazd 5 osobowej grupy do Alicante i Ibi w Hiszpanii, gdzie w ramach partnerstw strategicznych na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego zrealizowane zostaną m.in. obserwacje metod nauczania, zanalizowane będą potrzeby przedsiębiorców oraz możliwości i technologie w zakresie mechatroniki wykorzystywane na rynku. Oprócz krótkiego programu szkoleniowego będzie czas na konsultacje z przedsiębiorcami, analizę przydatności modułu EDUTRONIX do nauczania mechatroniki w przedsiębiorstwach oraz zastosowania metody Micro-teaching, czyli nauczania przez działanie.

Więcej informacji znaleźć można na stronach ww. projektów, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ewentualną współpracą z naszą spółką w podobnym charakterze.